3 טיפים לטיפול טבעי באי פריון בלתי מוסבר

שלחי לחברה

טיפול טבעי באי פריון בלתי מוסבר עי מתזונה נכונה

אחת הנשים שעבדתי איתן נכנסה להריון בפעם הראשונה שהם ניסו. היא היתה בת 42, והגניקולוג של אמא שלה אמר לה שהיא בטח היתה בטיפולי פוריות ולא סיפרה לה. אז היא לא היתה בטיפולי פוריות. מה שכן – היא לא שתתה קפה, היא עשתה ניקוי רעלים, והיא אכלה בעיקר אוכל טבעוני ואורגני.
וכאמור, היא נכנסה להריון בנסיון הראשון, בגיל 42. לדעתי, הפוריות שלה לא היתה מקרה.
 

טיפול טבעי באי פריון בלתי מוסבר עי טיפול רגשי

אשה נוספת שעבדתי איתה הגיעה אלי לאחר מספר טיפולי פוריות שלא צלחו. לאחר הפגישה השניה שלנו השארתי אותה לנוח, וכשחזרתי היא סיפרה לי שהזדמזם לה בראש השיר "Unlock the Door". רק כשעשיתי לה את החיבור, היא קלטה פתאום את המסר (-:
ונכנסה להריון...
גם אצל האשה הזו, אי פריון בלתי מוסבר הפך לפתע להריון כשמשהו השתנה אצלה ברגשות ובאיך שהיא הבינה את מה שקורה לה.
 

ההיבט הרוחני של טיפול טבעי באי פריון בלתי מוסבר 

הסיפור האחרון – על אשה שהגיעה אלי אחרי שנתיים וחצי של טיפולי פוריות, והיום היא אמא לתאומים.
לפגישה השלישית היא הגיעה בהריון – אחרי 2 טיפולים של הילינג בשיטת EMF – טיפול של איזון בין הראש והלב, וטיפול של שחרור ההיסטוריה.
אצל האשה הזו, הסוף של אי פריון בלתי מוסבר הגיע לאחר שהיא הצליחה לאזן בין מה שהיא חשבה למה שהיא הרגישה – הפחדים מפני האמהות, ההריון והטיפולים, ולאחר שהיא שיחררה נושאים אנרגטיים מהעבר שלה, שיצרו אצלה אי פריון בלתי מוסבר.
 

סיכום: 3 שיטות לטיפול טבעי באי פריון בלתי מוסבר 

1. באי פריון בלתי מוסבר אפשר לטפל עי תזונה טובה תתחילי לדאוג לגוף שלך והפוריות שלך תשתפר! תאכלי בריא – דגנים מלאים, קטניות, ירקות ופירות. כדאי לוותר ככל שניתן על פחמימות ריקות – סוכר לבן וקמח לבן, על מוצרי חלב, ועל קפה... אם את מוכנה להוסיף גם ניקוי רעלים – חימר ירוק, מיצי ירקות, ניקוי כבד, וכד' – יותר עדיף, וכמה שפחות מוצרים מהחי גם יעזור לסיים מצב של אי פריון בלתי מוסבר.
2. באי פריון בלתי מוסבר אפשר לטפל עי תמיכה רגשית מה שלומך? האם את בלחץ? או שנוצר אצלך מצב של אי פריון בלתי מוסבר בגלל חוסר הביטחון העצמי שלך, בגלל שאת עדיין לא לגמרי אוהבת את הגוף שלך או לא סומכת עליו, או משום שאת אולי לא לגמרי מרגישה בטוחה בזוגיות שלך? או שאולי שמחה פשוטה תעזור לך לטפל במצב של אי פריון בלתי מוסבר?
הגוף שלנו מאוד חכם, ואם את לא מרגישה טוב, הגוף שלך, שהוא הכי בעדך בעולם, לא יכניס אותך ליותר לחץ על-ידי הריון וילד – נכון? זה עלול להתבטא באי פריון בלתי מוסבר...
3. אי פריון בלתי מוסבר עלול להיווצר בגלל העדר של בסיס רוחני מוצק מתי לאחרונה דיברת עם הנשמה של הילד/ה שתהיה לך? האם הזמנת אותה/ו? האם כתבת לך בדיוק מה שאת רוצה? האם את שומעת מה לוחשים לך?
באי פריון בלתי מוסבר אפשר לטפל אם תסכימי להתחבר לרמות גבוהות יותר של מציאות, לאפשר להן להנחות אותך ולהדריך אותך, ולאפשר לעצמך לשאוב מהן אנרגיה וכוחות שיתבטאו גם בפוריות.
 
מקווה שנתתי לך כמה רעיונות להתחיל איתם (:
עבדתי כבר עם הרבה נשים שבעזרת השיטות האלה נכנסו תוך מספר שבועות או חודשים להריון, לפעמים גם אחרי שנים של נסיונות הפריה שלא צלחו. אשמח לשמוע ממך איך זה עבד עבורך.
אם את מרגישה שאת זקוקה להנחיה נוספת מוזמנת ליצור איתי קשר
 
© מיכל רון, פברואר 2012

מאמרים קשורים: 
שלחי לחברה

הצהרה: מיכל רון איננה רופאה, תזונאית, דיאטנית או נטורפתית, ושירותי היעוץ והליווי מתבססים על ידע אישי ונסיון מצטבר. יש לראות את הכתוב באתר זה כהמלצה בלבד, ובשום אופן אין לראות בו תחליף לטיפול מסוג כלשהו.

WhatsApp icon by Icons8